Numri i njoftimit: 91828
Postuar në: 19.06.2022, 18:34
1 / 2

Frigorifer banak per akullore ose produkte te tj.

190 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Frigorifer banak per akullore, dhe kanata posht ngrires ne gjendje shum te mire.shitet per arsye mbyllje biznesi.(( kanata e kallcukut siper per tu ndrruar ))