Numri i njoftimit: 90336
Postuar në: 24.03.2023, 11:10

Shes Turbine kamioni

1 €
Marka:
Maybach
Modeli:
Man
Lloji i pjesës:
Pjesë për Servisim dhe mirëmbajtje

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Turbine te re per kamion Man 1922 , e blere ne Greqi. Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp