Numri i njoftimit: 55774
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 1

Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur

40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet stop i pasem golf Mk2 krahu majte ne gjendje shum te mire. Cmimi 40 euro Cel;+355696511122