Numri i njoftimit: 1406879
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 7

hiten.Pjes auto te perdorura Benz E 210,Ford Tranzit ,Golf1

60 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Kroskot model S140 slloni 70 euro,kroskot E 210 avangard 40 euro me numra 210 540 96 47,komand condicioneri slloni dixhitale 30 euro komand condicioneri E210 avangard 8000 lek celes bllokazhi model 140 slloni 30 euro butona xhamash E 210 avangard 20 euro. cel.+355696511122